English French German Italian Portuguese Russian Spanish
Právě připojeni - hostů: 22 
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterToday2214
mod_vvisit_counterThis week9463
mod_vvisit_counterThis month37560

Locations of visitors to this page

 

Virtual Medlánky, simulátory, videa, fotogalerie, kalendář akcí ...

Starší weby RC model klubu Brno

První web RC model klubu Brno vytvořil Mára Werbitzký v roce 2001 na platformě HTML. V roce 2005 Mára vytvořil nový web pod redakčním systémem Joomla v.1.1. Starší web byl ponechán a je stále funkční. V té době začal na web přispívat Laďa Ochotný, který pokračuje ve webové prezentaci klubu dodnes. V roce 2008 se začal stávat náš web cílem mnoha útoků z venčí a tak bylo jasné, že Joomlu v.1.1 budeme muset nahradit novější, bezpečnější verzí. Protože se ale nepodařila automatická migrace webu na novou verzi Joomly v.1.5, museli jsme založit úplně nový web na adrese joomla.rcbrno.com a pracně převzít ze staršího webu několik důležitých článků a informací. Po poslední aktualizaci SW na serveru v 05/2011 se ale stal tento web nefunkčním a na hlavní doménu rcbrno.com tedy byl přesunut nový web (s tím, že zůstaly funkční i odkazy na subdoméně joomla.rcbrno.com). Intentívně pracujeme na záchraně obsahu staršího webu a přesunu reportáží a fotogalerií na nový web.

Nový web, který právě prohlížíte, obsahuje podrobné informace z činnosti klubu cca od roku 2008. Podívejte se i na náš první web - je zde mnoho zajímavého a byla by škoda, kdyby tento web upadl v zapomnění!

Počet zobrazených 
Číslo Odkaz Zobrazení
1   Link   RC model klub Brno_první web
Odkaz na úplně první stránky RC model klubu Brno.
1585