English French German Italian Portuguese Russian Spanish
Právě připojeni - hostů: 31 
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterToday2127
mod_vvisit_counterThis week9376
mod_vvisit_counterThis month37473

Locations of visitors to this page

 

Virtual Medlánky, simulátory, videa, fotogalerie, kalendář akcí ...

Stěhujeme se PDF Tisk Email
Napsal uživatel Radek Kilián   
Sobota, 09 Duben 2016 18:42

Dne 9. 4. 2016 jsme po dlouhé době zorganizovali brigádu. Tento krát za účelem montáže nové elektroinstalace a a částečného přestěhování do naší nové klubovny, která je v areálu staré Mosilany na Křenové ulici č19. Současnou klubovnu musíme opustit, protože budova, ve které sídlí, byla prodána novému majiteli, který ji bude rekonstruovat.

Účast byla více než hojná a tak díky dostatečnému množství šikovných rukou a chytrých hlav ochotných poradit se přes počáteční potíže dílo rychle dařilo. Největším problémem bylo najít všechny dráty vedoucí do prostor naší budoucí klubovny a odstřihnout je. Potom následovalo natažení nového přívodu do naší rozvodné skříně a následné protažení dostatečného množství drátů do klubovny. Dále pak rozvedení po místnosti a instalace zásuvek atd. při čemž největším problémem se ukázalo vrtání děr na hmoždinky, protože ve starých zdech bývalé Mosilany byl malý zázrak, když jsme trefili cihlu.

Část přítomných členů odjela demontovat vybavení staré klubovny a postupně je převážet do nových prostor.

Závěrem mi dovolte poděkovat všem ochotným, pracovitým členům klubu a hlavně Karlovi Málčikovi, který nám novou klubovnu našel a vzal všechny organizační a administrativní záležitosti ze stěhování na sebe!!

Malou fotogalerii si můžete prohlédnout zde.