English French German Italian Portuguese Russian Spanish
Právě připojeni - hostů: 34 
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterToday2126
mod_vvisit_counterThis week9375
mod_vvisit_counterThis month37472

Locations of visitors to this page

 

Virtual Medlánky, simulátory, videa, fotogalerie, kalendář akcí ...

Podzimní Jeseníky 2015 PDF Tisk Email
Napsal uživatel Laďas   
Úterý, 06 Říjen 2015 08:04

Ve dnech 15.9.2015 - 20.9.2015 proběhlo každoroční soustředění RC model klubu Brno na letišti Jeseník. Přestože část klubáků vyměnila panoramata Jeseníků za pohodlí letiště Czech Heaven, byla i tak účast bohatá -   celkem 12 členů klubu. Strasti z cesty po rozkopaných a ucpaných silnicích byly hned po příjezdu a prvním nádechu horského vzduchu zapomenuty a tak jsme se mohli věnovat naplno našemu koníčku. Létalo se s FuCuby a dalšími modely od Multiplexu, větroni s elektrickým pohonem, kvadrokoptérami a krátce jsme si polétali i na blízkém svahu Dyklovka se svaháky.

Kapela složená z modelářů se postarala také o důstojnou propagaci modelářství v Hradní vinárně v Lázních Jeseník. Samotnému hudebnímu vystoupení předcházela nezbytná ukázka hromadného letu asi deseti "berušek" (malých osvětlených kvadrokoptér) a halového modelu. To vše před zraky užaslých návštěvníků vinárny, přímo na parketu. Úspěch to byl plný - jak letová, tak hudební produkce skončila obrovským aplausem a přidávalo se do pozdních nočních hodin.

Několik dokumentačních fotografií:

Sepsal Laďas