English French German Italian Portuguese Russian Spanish
Právě připojeni - hostů: 39 
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterToday31
mod_vvisit_counterThis week504
mod_vvisit_counterThis month1155

Locations of visitors to this page

 

Virtual Medlánky, simulátory, videa, fotogalerie, kalendář akcí ...

Pozvánka na FunCub CUP 2016 PDF Tisk Email
Napsal uživatel Laďas   
Středa, 06 Leden 2016 00:00

Pozor! Soutěž zrušena!

Název: Mezinárodní slet a soutěž modelů FunCub od Multiplexu - FunCub CUP 2016

Datum: 30.7.2016

Místo: CZECH HEAVEN - Modelářské centrum Budkovice - Ivančice u Brna (GPS:  49°4'48.75"N, 16°21'16.887"E)

Letos nové zábavné úlohy a tombola!!! Čtěte propozice ZDE!!!

Plakát ke stažení:

Reportáž z prvního ročníku FunCub CUP si můžete přečíst ZDE. Fotogalerie je k prohlédnutí ZDE.

Vážení přátelé, RC model klub Brno Vás zve na slet modelů z ELAPORU od firmy MULTIPLEX a velmi zábavně pojatou soutěž, které se můžete zúčastnit i vy!

Modely z ELAPORU a zejména populární model FunCub létají snad na každém modelářském letišti. Vynikající letové vlastnosti tohoto modelu a velká zábava, kterou si s ním užívají jejich majitelé, nás dovedly k myšlence uspořádat pro tento model vlastní fun-soutěž. Tuto akci bychom chtěli pojmout jako velké mezinárodní setkání a létání s modely FunCub, ale nejen těmi.

Soutěže se mohou zúčastnit piloti s původními modely MULTIPLEX z ELAPORu, které nesmí mít žádné úpravy ovlivňující letové vlastnosti modelů, tzn. tak, jak je vybalíte z krabice a sestavíte podle návodu. Povoleny jsou různé povrchové barevné úpravy, osvětlení LED, různé varianty pohonů a u modelu EasyStar je povoleno případné zvětšení směrového kormidla. Modely bez podvozku mohou být pro plnění některých úloh (Touch-Touch-Touch) vybaveny provizorním podvozkem. Sletu se mohou zúčastnit také piloti s různými "kuličkovými" (PS, EPS, EPP,...) modely od jiných výrobců (viz propozice).

Soutěž vyhlašujeme v následujících kategoriích:

  • FunCub (FC) - všechny modely FunCub, ať již osvětlené a nebo ne
  • General (G) - všechny ostatní modely MULTIPLEX z ELAPORu, případně modely z PS, EPS, EPP (nebo jakýchkoliv jiných "kuliček") od jiných výrobců

V případě menšího počtu účastníků budou kategorie sloučeny do jedné. Všechny úlohy jsou dobrovolné. Nejdůležitější je bezpečnost, nadšení a dobrá nálada.

Propozice:

Jsou ke stažení ZDE.

Formulář přihlášky

Je ke stažení ZDE.

Vyplněné přihlášky posílejte na E-mailovou adresu ladas.xf(at)seznam.cz a nebo poštou na adresu: RC model klub Brno, p.s., Křenová 19 (budova 24c), 602 00 Brno, Česká republika

Časový rozvrh akce:

Viz propozice.

Dle počtu účastníků a počasí bude časový plán upraven po dohodě s piloty.

Informace pro diváky:

  • Předpoklad zahájení soutěžních letů je v 9:30 hodin.
  • Parkování osobních automobilů bude zajištěno na vyznačených parkovacích místech při příjezdové komunikaci. Parkovné za odstavení 1 osobního automobilu v areálu modelářského letiště bude vybíráno ve výši 30,- Kč. Prostor pro diváky je chráněn bezpečnostní sítí a akce je pojištěna.
  • Bude vybíráno vstupné pro diváky ve výši 30,- Kč/osobu, děti do 6 let budou mít vstup zdarma.
  • Přímo v areálu modelářského letiště bude po celou dobu trvání akce otevřen bufet, kde bude možno zakoupit nejen chlazené nápoje (pivo, limonáda, nealko-pivo), ale i klobásy, párky, teplá jídla (guláš) a cukrovinky.