English French German Italian Portuguese Russian Spanish
Právě připojeni - hostů: 69 
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterToday390
mod_vvisit_counterThis week6874
mod_vvisit_counterThis month68413

Locations of visitors to this page

 

Virtual Medlánky, simulátory, videa, fotogalerie, kalendář akcí ...

Pozvánka na JETS OVER CZECH 2013 PDF Tisk Email
Napsal uživatel Laďas   
Čtvrtek, 28 Únor 2013 00:00

Název akce: JETS OVER CZECH 2013

Datum: 12.-14.7.2013

Místo: CZECH HEAVEN Budkovice u Ivančic  (GPS:  49°4'48.75"N, 16°21'16.887"E)

Leták akce - pozvánku si můžete prohlédnout kliknutím na náhled (příp. stáhnout kliknutím pravým tlačítkem myši a výběrem "Uložit cíl jako..."):

 

 

 

Srdečně zveme všechny příznivce leteckého modelářství a letecké techniky na naší tradiční akci Jets Over Czech, která se letos poprvé uskuteční v novém modelářském areálu Czech Heaven!

Akci pořádá RC modelklub Brno a Czech Heaven.  Představí se zejména piloti turbínových strojů z celé Evropy, dále pak v krátkých přestávkách budou předvedeny ukázky dalších modelářských kategorií.

Program:

  • Pátek - příjezd, ubytování a volné létání
  • Sobota - od 10:00 hod. hlavní program s komentářem až do 19:00 hod, od 12 do 13:30 volný přístup diváků na plochu k vystaveným modelům, večer následují ukázky nočního létání, raut, vystoupení skupiny historického šermu s ohňovou show, zakončené velkým ohňostrojem a Hangarparty s Live hudbou...
  • Neděle - komentovaný program až do 14:00 hodin, předání upomínkových předmětů pro piloty 

Kontakt: Hlavní oganizátor - Michal Švec, +420 608 734 024, Ubytování -   Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Informace o modelářském areálu Czech Heaven - www.czechheaven.cz

Vyhlídkové lety vrtulníkem:

V případě zájmu bude v rámci akce zajištěn vrtulník Robinson R44 (pilot + 3 osoby) pro vyhlídkové lety. Předběžné přihlášky na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .  

Informace pro diváky:

  • Parkování osobních automobilů bude zajištěno na vyznačených parkovacích místech při příjezdové komunikaci. Parkovné za odstavení 1 osobního automobilu v areálu modelářského letiště bude vybíráno ve výši 30,- Kč. Prostor pro diváky je chráněn bezpečnostní sítí a akce je pojištěna.
  • Bude vybíráno vstupné pro diváky ve výši 50,- Kč/osobu, děti do 6 let budou mít vstup zdarma.
  • Přímo v areálu modelářského letiště bude po celou dobu trvání akce otevřen bufet, kde bude možno zakoupit nejen chlazené nápoje (pivo, limonáda, nealko-pivo), ale i klobásy, párky, teplá jídla (guláš) a cukrovinky. Po celou dobu akce bude z reproduktorů komentovat dění na vzletové ploše i ve vzduchu zkušený komentátor.
  • Po společném fotografování modelů (sobota 9.7.2011) ve 12:00 hodin budou modely vyrovnány na plochu modelářského letiště a divákům bude umožněno individuálně si vyfotografovat modely, pohovořit s jejich majiteli atp.

Reportáž s odkazy na fotogalerie z JETS OVER CZECH 2011 si můžete prohlédnout ZDE.