English French German Italian Portuguese Russian Spanish
Právě připojeni - hostů: 38 
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterToday2117
mod_vvisit_counterThis week9366
mod_vvisit_counterThis month37463

Locations of visitors to this page

 

Virtual Medlánky, simulátory, videa, fotogalerie, kalendář akcí ...

Pozvánka na MEGA CUP 2013 PDF Tisk Email
Napsal uživatel Laďas   
Čtvrtek, 28 Únor 2013 00:00

Vážení modeláři, přátelé elektro - pohonu!

Dovolte, abychom Vás pozvali na 15. slet modelů poháněných elektropohonem, který pořádáme společně s MEGA motor Brno dne 1.6.2013 na letišti CZECH HEAVEN v Budkovicích (GPS:  49°4'48.75"N, 16°21'16.887"E)!

Leták akce - pozvánku si můžete prohlédnout kliknutím na náhled (příp. stáhnout kliknutím pravým tlačítkem myši a výběrem "Uložit cíl jako..."):

 

 

 

Akce se může zúčastnit každý modelář s modelem létajícího aparátu, který se bude pohybovat v ovzduší pomocí elektro - pohonu. Zvláštním oceněním bude ohodnocen kolmo startující a přistávající model s pevnou nosnou plochou (tedy ne vrtulník). Nejpozději při prezentaci požadujeme předložit vyplněnou přihlášku s technickými údaji modelů. Poté obdržíte startovní štítek s vyznačeným startovním číslem a číslem kanálu vašeho vysílače a štítek pro vydávání vysílače před vaším vystoupením. Pořadí ukázek stanoví samotní účastníci vložením startovního štítku do startovního boxu. Pořadí může býti upraveno pořadatelem s ohledem na frekvence vysílačů. Každý z vystupujících bude mít na svou ukázku vyhrazeny 4 minuty. V případě velkého množství účastníků si vyhrazuje pořadatel právo zkrátit dobu ukázek, případně u jednoduchých modelů i nařídit hromadné ukázky několika modelů najednou. V sobotu večer proběhne tombola cen, které pro účastníky akce věnovali naši sponzoři.

Vyplněnou přihlášku na MEGA CUP (dokument *.doc, 75 kB) odešlete, prosím, na náš E-mail Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript.

Účastníci sobotní akce MEGA CUP 2012 budou samozřejmě vítáni i při nedělním volném létání! Možnost ubytování přímo na letišti, rezervace zde.

Předpokládaný časový program:

Sobota 1.6.2013:

 • 08:30 - 09:30 prezence
 • 09:30 - 10:00 briefing
 • 10:00 - 12:00 letové ukázky v pořadí dle startboxu
 • 12:00 - 12:30 prezentace RC model klubu Brno a našich sponzorů
 • 12:30 - 15:30 letové ukázky v pořadí dle startboxu
 • 15:30 - 16:00 prezentace RC model klubu Brno a našich sponzorů
 • 16:00 - 18:00 letové ukázky v pořadí dle startboxu
 • 18:00 - 18:30 tombola pro piloty

Neděle 2.6.2013:

 • 10:00 - volné létání

Vyhlídkové lety vrtulníkem:

V případě zájmu bude v rámci akce zajištěn vrtulník Robinson R44 (pilot + 3 osoby) pro vyhlídkové lety. Předběžné přihlášky na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .  

Informace pro diváky:

 • Parkování osobních automobilů bude zajištěno na vyznačených parkovacích místech při příjezdové komunikaci. Parkovné za odstavení 1 osobního automobilu v areálu modelářského letiště bude vybíráno ve výši 30,- Kč. Prostor pro diváky je chráněn bezpečnostní sítí a akce je pojištěna.
 • Bude vybíráno vstupné pro diváky ve výši 30,- Kč/osobu, děti do 6 let budou mít vstup zdarma.
 • Přímo v areálu modelářského letiště bude po celou dobu trvání akce otevřen bufet, kde bude možno zakoupit nejen chlazené nápoje (pivo, limonáda, nealko-pivo), ale i klobásy, párky, teplá jídla (guláš) a cukrovinky. Po celou dobu akce bude z reproduktorů komentovat dění na vzletové ploše i ve vzduchu zkušený komentátor.
 • Po společném fotografování modelů ve 12:00 hodin budou modely vyrovnány na plochu modelářského letiště a divákům bude umožněno individuálně si vyfotografovat modely, pohovořit s jejich majiteli atp.

Reportáž s odkazy na fotogalerie z MEGA CUP 2011 si můžete prohlédnout ZDE.