English French German Italian Portuguese Russian Spanish
Právě připojeni - hostů: 470 
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterToday36
mod_vvisit_counterThis week131
mod_vvisit_counterThis month415

Locations of visitors to this page

 

Virtual Medlánky, simulátory, videa, fotogalerie, kalendář akcí ...

POZOR! Změna soutěže maket v rámci MVVS CUP! PDF Tisk Email
Napsal uživatel Laďas   
Úterý, 25 Srpen 2009 11:51

Protože na letošní ročník akce MVVS CUP (ve dnech 29. a 30.8.2009) je přihlášeno větší množství pěkných polomaket a současně do soutěže maket je z různých důvodů přihlášeno jen několik málo maket (havárie, nedokončené modely apod.), rozhodli jsme se vyhlásit následující změnu:

  1. Přihlášení soutěžící v kategoriích F4C, F4G, jejichž modely projdou statickým hodnocením, budou na závěr soutěže vyhodnoceni samostatně a výsledkové listiny budou zaslány pro započítání bodů do národních žebříčků. Všichni soutěžící se rovněž zúčastní tomboly o věcné ceny v sobotním programu.
  2. O poháry, připravené původně pro vítěze soutěže maket, bude vyhlášena nová soutěž, které se automaticky zúčastní všichni soutěžící F4C a F4G a také max. 6 pilotů polomaket, kteří se přihlásí na základě této výzvy. Soutěžit se bude pouze v letovém projevu modelů, nebude započítáno statické hodnocení. Stručná pravidla této soutěže:

·         soutěže se může zúčastnit maketa a nebo polomaketa skutečného letounu, model nemusí mít maketové zbarvení a detaily, nebude požadována dokumentace.

·         zájemci o účast v soutěži zašlou vyplněné lístky letového hodnocení (vzor ve formátu *.doc, s vloženými excelovskými tabulkami je ke stažení zde) E-mailem na adresu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript . Rozhodující pro zařazení do soutěže je pořadí dle časů odeslání E-mailů.

·         v listu letového hodnocení musí zájemce vyplnit: jméno a příjmení, název předlohy, odhad cestovní a maximální rychlosti předlohy, měřítko modelu, a výběr osmi výběrových obratů dle pravidel F4C (ke stažení zde) – vše pro všechna 3 letová kola.

·         při prezentaci v sobotu od 8:30 hodin přihlášený účastník uhradí vklad ve výši 200,- Kč, stejně jako soutěžící F4C, F4G. Soutěžící musí počítat s tím, že soutěž je dvoudenní (nocleh).

·         soutěž bude organizována dle pravidel letové části soutěže F4C (ke stažení zde). Po odlétání tří letových kol bude každému soutěžícímu škrtnut nejhorší výsledek a provedeno celkové vyhodnocení. První tři soutěžící obdrží diplomy a poháry.

Věříme, že výše popsaná změna organizace soutěže maket přispěje k popularizaci soutěží maket u nás. Snad to někoho „chytne“ a v budoucnu se objeví na startovní listině skutečných maket....